Chcete znát vítěze ankety Strom roku Znojemska 2010?

Pokud chcete být mezi prvními, kdo bude znát výsledky hlasování o nejsympatičtější strom Znojemska pro rok 2010, přijďte na slavnostní vyhlášení výsledků ankety v pondělí 4. dubna 2011 v 17,30h do Domu umění ve Znojmě.

na akci bude vydražena keramika Táni Nedvědové na téma stromy

na akci bude vydražena keramika Táni Nedvědové na téma stromy

vyhlášení výsledků ankety je poslední příležitostí vidět výstavu Strom roku 2010vyhlášení výsledků ankety je poslední příležitostí vidět výstavu Strom roku 2010

Kromě vyhlášení vítězů a předání cen navrhovatelům vás čeká i mnoho dalších zajímavých bodů programu. Celá akce bude kromě slov organizátorů uvedena krátkou hudební předehrou (samozřejmě na dřevěné nástroje) Pavla Frinda, po které bude následovat tematicky laděná poetická část v podání pana Jiřího Svobody. Nebude chybět ani promítání, pro tento účel nám slovenská společnost Irisfilm věnovala snímek Príbeh jedného platana, emotivní dokument o osudu stoletého stromu na nábřeží Dunaje v Bratislavě. Poté nám bude paní Táňa Nedvědová vyprávět, jak vytváří zvětšené keramické kopie pylových zrn a dalších částí stromů. Její výrobky, které byly celou dobu součástí výstavy k anketě Strom roku Znojemska 2010, bude možné zakoupit v dražbě, která je dalším bodem programu.

Před samotným vyhlášením promluví Hana Rambousková, host z nadace Partnerství, o celostátní anketě Strom roku, kterou letos nadace vyhlašuje již podesáté. Tak doufejme, že i některý z našich nejoblíbenějších stromů na Znojemsku bude mít šanci získat ocenění v tomto jubilejním ročníku ankety v rámci celé republiky.

Pozvánku si můžete přečíst zde:  pozvanka_vyhlaseni_stromroku.pdf pozvanka_vyhlaseni_stromroku.pdf (236,28 KB)
.