Odborníci poradí jak získat dotace z programu podpory obcí v regionech národních parků

Odborníci Státního fondu životního prostředí ČR ve spolupráci se Správou národního parku Podyjí vám na začátku listopadu poradí, na co lze získat až dvoumilionovou dotaci z rezortu životního prostředí. Zároveň upozorní, na co si dát při tvorbě projektu a podávání žádosti pozor nebo jak výhodně zkombinovat dotace z různých zdrojů rezortu.

Aktuální dotace z Národního programu Životní prostředí můžete použít například na zkrášlení veřejných prostranství, zpracování územního plánu, opravu pěších cest a chodníků, revitalizaci rybníků či mokřadů, údržbu informačních tabulí nebo obnovu drobných staveb v duchu krajinného rázu. Nejvyšší příspěvky rezort přiděluje na modernizaci veřejného osvětlení a snížení světelného znečištění, pro nákladnější projekty nabízí spolufinancování z Operačního programu Životní prostředí.

Bezplatné konzultace poskytneme starostům obcí a měst v národních parcích, spolkům i jednotlivým občanům, kteří chtějí pomoci zlepšit prostředí svých obcí a podpořit lokální turismus v souladu s ochranou přírody.

Účast na semináři je pro registrované zdarma. 

Pozvánka ve formátu pdf. Pozvánka ve formátu pdf. (3,14 MB

Další informace k výzvě: Výzva č. 15/2017: Podpora obcí v národních parcích 

Kdy/Kde/Jak
2. listopadu 2017 /14:00-17:00 hod./
Návštěvnické středisko Správy NP Podyjí v Čížově
671 02 Čížov 176

Registrace na: grossmann@nppodyji_cz