Připravili jsme pro vás

Správa NP Podyjí pořádá různé akce pro nejširší veřejnost. Budeme rádi, pokud se některé z těchto akcí zúčastníte.
1 3 4   Následující   ››

Stromem Znojemska 2013 se stala lípa v Jubilejním parku

l__pa_mini.jpg V úterý 22. dubna byly ve znojemském Domě umění vyhlášeny výsledky hlasování ankety Strom Znojemska 2013. Přihlášeno bylo tentokrát třináct návrhů a podle počtu hlasů na internetu i na výstavách je o soutěž stále zájem.

Slavnostní vyhlášení ankety Strom Znojemska 2013

6lipa_vlci_jama_150.jpg Slavnostní vyhlášení výsledků hlasování v anketě Strom Znojemska 2013 se bude již tradičně konat v Domě umění a to v úterý 22. dubna 2014. Na příchozí čeká kromě vítězných stromů také doprovodný kulturní program.

Podívejte se na oceněné práce soutěže Příroda kolem nás

prirodou.jpg /FOTOGALERIE/ Zveřejňujeme výsledky celostátní dětské výtvarné soutěže Příroda kolem nás, kterou každoročně Správa Národního parku vyhlašuje. Právě byl uzavřen již její čtrnáctý ročník.

Výstava Strom Znojemska v Moravském Krumlově

l__pa_mini.jpg Expozice sestavená z návrhů ankety Strom Znojemska 2013, na které mohou návštěvníci opět hlasovat pro stromy, které jsou jim nejsympatičtější, je až do konce března vystavena v galerii městského úřadu v Moravském Krumlově.

Ozvěny Ekofilmu ve Znojmě letos oživí návštěva farmářů

ekofilm_logo.jpg Již 24. února začíná další ročník Ozvěn Ekofilmu ve Znojmě. Pestrá nabídka je připravena pro školní mládež i pro veřejnost.

Přednášky o přírodě letos zavedou své posluchače především do Asie

azerbajdzan_mini.jpg Od úterý 21. ledna začíná v Domě umění ve Znojmě tradiční přednáškový cyklus Správy Národníhoho parku Podyjí Přírodou celého světa.

Strom Znojemska v galerii na Slepičím trhu

l__pa_mini.jpg Od 6. ledna je výstava k anketě Strom Znojemska 2013 přemístěna do prostor galerie v Domě porozumění na Slepičím trhu ve Znojmě.

Anketa Strom Znojemska 2013 čeká na vaše návrhy

plakat13.jpg Vyhlašujeme další ročník regionální ankety o nejsympatičtější strom z vašeho okolí. Své návrhy můžete zasílat až do 17. listopadu 2013.

Pozvánka na otevření vycházkové stezky na Šibeniční vrch

Vranovský okrašlovací spolek o.s.  a Správa Národního parku Podyjí si Vás dovolují pozvat na otevření vycházkové stezky na Šibeniční vrch u Vranova nad Dyjí. Sraz zájemců o toto zahájení bude  v sobotu 22.6.2013 ve 14.00 u kostela ve Vranově nad Dyjí. Srdečně zvou pořadatelé.

Pozvánka na vernisáž historických fotografií Zapomenuté řeky

Rádi bychom vás pozvali na vernisáž výstavy fotografií Jarmily Kocourkové a Jaroslava Horáka Zapomenuté řeky, která se uskuteční ve čtvrtek 13. 6. od 17:00 na I. nádvoří Státního zámku Vranov nad Dyjí. Akci zpestří Pěvecký sbor Gymnázia Dr. Karla Polesného pod vedení Jiřího Ludvíka.

Vítězové ankety Strom Znojemska - tentokrát topoly a jerlín

mini.jpg Anketa Strom Znojemska 2012 má již svoje vítěze Hlasování bylo uzavřeno s koncem měsíce března, pro konečný výsledek byly sečteny hlasy z internetu a všech tří výstav (ve Znojmě a v Moravském Krumlově). Na prvních třech místech skončily topoly v Olbramovicích, jerlín ve Višňovém a topoly ve Znojmě.

Vítězové dalšího ročníku Stromu Znojemska budou vyhlášeni

dub.jpg Hlasování vloni vyhlášené ankety Strom Znojemska 2012 bylo uzavřeno s koncem měsíce března 2013, poté byly sečteny hlasy z internetu a z výstav. Pokud chcete být mezi prvními, kdo se dozví, který z navržených stromů byl tentokrát veřejnosti nejsympatičtější, přijďte ve středu 10. dubna do Domu umění.

Potěšte se obrázky z posledního ročníku soutěže Příroda kolem nás

mini.jpg /FOTOGALERIE/ - Po roce opět zasedla porota, aby vybrala ty nejkrásnější obrázky zaslané do dětské výtvarné soutěže pořádané Správou Národního parku podyjí "Příroda kolem nás". Oceněné práce si můžete prohlédnout na našich stránkách, od dubna i v Návštěvnickém středisku Správy Národního parku Podyjí.

Pořad Podyjí v literatuře zazní v češtině i v němčině

mini_2.jpg V úterý 12. března 2013 budou mít návštěvníci Městské knihovny ve Znojmě možnost shlédnout a vyslechnout program, který měl na podzim loňského roku premiéru v Praze, na půdě Rakouského kulturního fóra.

Hlasovat pro Strom Znojemska můžete ještě do konce března a to i v Moravském Krumlově

Letos poprvé byla výstava k regionální anketě Strom Znojemska otevřena nejen ve Znojmě, ale i v Moravském Krumlově, sídle spolupořádající organizace Živé pomezí Krumlovsko - Jevišovicko. I tam je návštěvníkům umožněno hlasování pomocí anketních lístků, stejně jako ve znojemském Domě umění.

1 3 4   Následující   ››