Výpravy na louky i do divočiny. Přihlaste se na přírodovědnou akci na Šumavě

/POZVÁNKA/ Botanické výpravy po loukách, exkurze do obnovujících se smrčin, pozorování nočních motýlů nebo třeba brigáda na rašeliništi. Mezinárodní letní přírodovědecké soustředění se letos uskuteční na Šumavě od 24. do 30. července 2022. Přihlásit se můžete i vy. Podrobnosti a přihlášku naleznete v článku.

220224-stozec-medvedice-600.jpg

Přírodovědecké soustředění je určeno studentům vysokých škol s přírodovědeckým, lesnickým nebo pedagogickým zaměřením. U pedagogického zaměření mají přednost studenti studující především učitelství přírodovědných a zeměpisných oborů. Přihlásit se můžou také žáci gymnázií nebo středních odborných škol plánující studium na vysoké škole se zaměřením uvedeném výše. Podmínkou účasti je věk nad 18 let. Účastníci by měli pocházet z regionů Národních parků Šumava, Bavorský les, České Švýcarsko, Saské Švýcarsko, Podyjí a Thayatal.

Podrobné informace:

Mezinárodní letní přírodovědecké soustředění 24. až 30.. července 2022 Mezinárodní letní přírodovědecké soustředění 24. až 30.. července 2022 (605,94 KB)

Přihláška ke stažení:

Přihláška na Česko-německý mládežnický tábor národních parků 30. let Národního parku Šumava přírodovědecké soustředění Přihláška na Česko-německý mládežnický tábor národních parků (přírodovědecké soustředění) (115,00 KB)